Yorumlarınız

Merhaba hocam, Berk ve sizin fotoğrafınızı gönderiyorum. Değerli ilginiz, alakanız ve yönlendirmelerinize çok çok teşekkür ederiz. Görüşmek üzere. Sevgiler ve saygılar. Aysel&Bahadır Yüce

Engin hocam merhaba nasılsınız? Nilüfer ben. Sizi hala Eskişehir’e bekliyoruz😊 İstanbul’a gelip gidiyorum ama genelde kısa süreli uğruyorum. Yeni yılda ilk seyahatimde sizi görmeye ve muayene olmaya geleceğim. Size şu resimde ki dünya tatlıları için ne kadar ama ne kadar teşekkür etsem az…iyi ki yollarımız kesişmiş ve iyi ki siz ışığımız olmuşsunuz. Sayenizde bu muhteşem duyguyu yaşıyor ve yoğurulmamış hamura şekil verir gibi bu güzellikleri yoğuruyorum 😍

Merhaba Engin bey.. nasılsınız? İnşallah iyisinizdir. Sizi rahatsız edişimin sebebi; biraz geç kalmış bir teşekkürdür. Gebeliğimde göstermiş olduğunuz hassasiyet ve gayretler için size minnettarım. Herşey için sağolun varolun. Siz her zaman bizim güvendiğimiz sevgili hekimimiz olarak kalacaksınız. Sağlıcakla kalın..

Aslı Kocabaş

Sevgili Hocam, öncelikle sizin gibi kıymetli bir insanı tanıdığım için çok mutluyum. Hayatımda aldığım en güzel 2 hediyenin mimari sizsiniz. İnanılmaz duygular yaşıyorum🥰👶🏼👶🏼
Başından beri gerçekçi tavrınız, fiziksel olarak ne kadar ciddi bir sürece girdiğimi her defasında anlatmanız, gösterdiğiniz yol ile bu vatana layığıyla hayırlı olacak 2 evlat kazandırdınız. Sayenizde, beslenmemden süreci takip edebilmeme kadar herşeyi harfiyen yerine getirdim sağlıkla çocuklarımı kucağıma aldım.
Her zaman sağlığınız duacı olacağım.
6 hafta sonra 4 kişi olarak görüşmek üzere👨‍👩‍👦‍👦
Sevgiler,
Özül Ailesi

Şu an Engin Hocamın hasta yorumlarını okuduğunuza göre siz de büyük ihtimalle gebelikte veya gebe kalmada sorun yaşayan bir ailesiniz!  Muhakkak ki kadın hastalıklarının tedavisi bakımından da en doğru adrese gelmiş bulunmaktasınız.  Zira kendisinin durup dururken, her şeyi yolunda giden bir gebe hastası olduğunu sanmıyorum.

Demem o ki geçmişinde gebelik veya hastalık teşhisi bakımından sıkıntı yaşayan hastaların güvenle danıştığı bir hocadır.  Çünkü benim canım doktorum, canım hocam işini severek, dürüst, ve mükemmelliyetci bir yaklaşımla yapıyor.  Muhakkak ki önce Allah’ın izni sonra da doktorunuzun engin bilgi ve tecrübesiyle birlikte, sizin de sabır ve yürekten inanarak yola çıkmanız başarılı sonuçlar getirecektir.  Biz bu çerçeve de yavrumuza kavuştuk çok şükür.

Bu zor ve sıkıntılı süreçte hocama her an ulaşıp danışabildik.  En önemlisi de hastalarını bir gelir kaynağı görmeyip her birine aynı titizlikle yaklaşmasıdır. Kendisi için sürekli ettiğim bir duam var “Allah Engin Hocam’a sağlıklı uzun ömürler versin, ailesine ve sevdiklerine bağışlasın” Ona ihtiyaç duyan ve duyacak olan nice hastalar var.  Bebeğimizi kucağımıza alalı iki buçuk ay oldu.  Hala anne baba olduğumuza inanamıyoruz.

Çekirdek aile olma yolumuzda göstermiş olduğu sabır ve sevgisi için Hocama saygı ve hürmetle sonsuz teşekkürlerimizi sunarız.

Enes- Semra AÇAR

Engin hocam hep aklımdasınız, ancak ikizlerden bir türlü fırsat bulup gelemiyorum. Sizin elinizi sıkıp, yüz yüze çok teşekkür etmek istiyorum. Allah’a şükürler olsun ki sayenizde iki tane pırlanta gibi evlada sahip olduk 🙏🙏🙏 2 oğlan ile baş etmek çok zor ama onların gülüşü,bakışı herşeye değer. Elinize, emeğinize sağlık. Sonsuz teşekkür ediyoruz, en yakın zamanda ziyaretinize geleceğiz. Herşey gönlünüzce olsun Melike Ozbek

Sayın Engin Hocam;

Tüp bebek tedaviniz ile 02/10/2018 tarihinde sağlıklı bir bebeğe sahip olduk. Tedavi sürecinde, takibiniz ile bizleri kendinize hayran bıraktınız. Büyük bir saygıyı hak ediyorsunuz. Ne mutlu ki tıp dünyası sizin gibi bir hocaya sahip.

Evlat sahibi olmamıza vesile oldunuz, saygı ve sevgilerimizi sunarız.

Merve & Yusuf & Uluç Ali AKTAŞ

Kendinden eminliğin ötesinde, nekadar profesyonel olduğunu hissettiğimiz ( Prof.) doktorumuzun aurası, bizi ilk görüşmemizden itibaren şifa ile sardı.

Hocamızın güleryüzlü samimiyeti ve nezaman olursa olsun telefonun diğer ucundaki cevapları bizi herzaman rahatlattı, mutlu etti ve güven içinde ilerlememizi sağladı. İnsanın kafasında sorular olmadan kendini güvende hissetmesi ve doktorununda bunu hastasına hissettirmesi vazgeçilmez. Yaşamımın geri kalan kısmının artık bambaşka bir anlamı var. Kendisine olan teşekkürümüz sonsuz, ikinci bebeğimiz içinde beraber olacağız.

Sayın Engin Oral hocamız Güncel tıbbi gelişmeler konusunda takipçi ve yenilikçi bakış açısı ile hastalarına yardımcı olan özgün, titiz, dikkatli, ilgili ve detaycı bir hekimdir.

Sevgili doktorumuz Bilginiz , engin tecrübeniz, sağlığınız ve enerjiniz daim olsun. İyi ki varsınız.

Sinem Vural

Merhaba Engin Hocamla 2014 yılının sonunda arkadaşım sayesinde tanıştık.4 Yıl boyunca 2 doktorda tedavi görmüştüm ve başarsız bir aşılamam vardı. Engin Hocayla ilk randevumda içimden doğru yeri bulduğuma emindim.O güne kadar hiçbirşeyiniz yok denilmişti ama Engin Hoca farklı yaklaşmıştı ve beklemeden tedaviye başlamıştık okadar titiz çalışıyorduki anlatamam vede ekibi beni arayıp iğne saatini bile hatırlatmıştı hemşire hanım şaşırmıştım.Çalıştıkları klinikte çok güzel ve başarılıydı.Hep kafamı kurcalıyordu ilk seferde sonuç alabilirmiydim diye ve almıştım uzun süre kendimde inanmamıştım hamileydim hiç yaşamadığım bu duygu harikaydı ve Engin Hocamla devam ettik tabi başka bir seçenek olamazdı okadar titiz takibim yapıldıki ilaç iğne vitamin.Çocuklarımın kalp atışlarını duyduğum,ikiz olduğunu ve cinsiyetlerini öğrendiğim gün Harikaydı.Aileden biri gibi olan yaklaşımınıda unutamam risk almayı asla sevmeyen ve her arayıp mesaj attığımda hemen dönen bir doktor.Tatile gitmeme bile müsade etmemişti iyiki etmemiş bir yıl dolmadan kızımı ve oğlumu kucağıma aldım çok şükür.Doğumumda yine aynı titizlikle ve başarıyla yapıldı.Herkese düşünmeden tavsiye ediyorum.Allahım böyle insanların eksikliğini vemesin.Düşünüyorumda buraya yazamadığım neler var kelimelere dökemediğim.Engin Orala yardımcılarına ve onları tavsiye eden canım arkadaşıma dua ediyorum herzaman.Sonsuz teşekkürler 2015 yılında Engin hocanın panosunda benimde çocuklarımın resmi var çok şükür.

Engin hoca kadar mükemmeli asla yoktur bu kadar daha ilgili ve işinin ehlini bulmak zordur.

Çok memnunum

Sevgili Engin Hocam,
Hamileliğim boyunca göstermiş olduğunuz ilginiz, yakın takibiniz, hiçbir detayı atlamayan titizliğiniz ve her durumla ilgili detaylı bilgilendirmeleriniz için çok teşekkür ederim. Son ana kadar konumunu muhafaza eden total plasenta previa durumumun taşıdığı erken doğum da dahil olmak üzere, aşırı kanama, plasentanın rahime yapışık olma ihtimali, vs. gibi bir sürü riske rağmen, Allah’ın yardımı ve sizin üstün hekimliğiniz sayesinde çok şükür hiçbir olumsuz durum yaşamadan oğlumuz Kaan’a sağlıkla kavuşabildik. İyi ki varsınız Hocam, iyi ki sizi tanımışız. Allah size ve ekibinize sağlıklı ömürler versin, herşey gönlünüzce olsun.

Saygı ve Selamlarımla,

Sevgili Engin Bey , önce Allah sonra sizin yardiminizda 10.10.2014 de kizim Eliz dünyaya geldi . Sayenizde çok güzel bir hamilelik dönemi geçirdim . Pozitif enerjiniz her daim sizinle olsun . Olsunki , en degerli varliklarimiz çocuklarimiz sizin gibi ellerden çikip , sizin gibi degerli insan olsunlar.
Tekrar hersey için çok tesekkür ederim .

Yolu doğumhaneden geçecek herkesin birgün sizinle buluşması dileğiyle ..

Sonuç her ne olursa olsun ben size ve ekibinize enerjinizden, pozitifliğinizden, profesyonelliğinizden dolayı çok teşekkür ederim. Gittiğim tüm doktorların boşuna bir çaba olduğunu düşündürdünüz bana. Gereksiz bilgilerle hastayı bunaltmayan yaklaşımınız içinse ayrıca teşekkürler.
Ve tabii ki o en güzel kelime “hayırlısı”…

Eylül 2014 tü … abd dönüşü 4. Doktorla görüşecektim … beni anlayan, beni anlatabilen biridir umarım dedim. Çaresiz miydim veya çözüm neydi kafam allak bullaktı kapınızı çaldım. Tüp bebeğe karar verdiğimiz günün haftası iğne olacaktım. Nevin hemşire getirdi kutuyu ,paketi açtı, 4 gün önce kandan test sonucu negatif çıkmıştı; tekrar etmenin anlamı var mıydı? Siz son anda iğne vurulacakken ,testi bir daha yapalım dediniz… akşam mini minnacık bir değer var diye telefon ettiğinizde şaşkınlıktan ne hissedeceğimizi bilemez haldeydik. O miniminnacık değer, şimdi 10 aylık, ve yanımızda… ben nerelere koyayım sizi, nasıl ifade edeyim, nasıl anlatayım sizi size, yürekle duymak bu olsa gerek. akademik birikiminizin doğru tespitleriyle , kalp gözünün bu kadar açık olması…. birlikte bir mucizeye tanıklık ettik. Aylarca ordan oraya sürüklenmemin sebebi , sizinle karşılaşmak içinmiş. Bizim mucizemiz biraz farklı oldu diğerlerinden , tarifi mümkün olmayan… ve bu mucizenin oyuncularıdan biri de sizdiniz, hatta en önemlisi, hayatımda olma sebebiniz, o günkü kararınız içindi(şimdilik bildiğimiz bu :P)… eminim ve mutlaka , daha ne güzel mucizelere hayat vermek için bu dünyadasınız. İyiki doğmuşsunuz. İyiki sizi tanımışız.

Yüreğiniz, elleriniz dert görmesin. Yeni yaşınızda ailenizle tüm hayallerinizin gerçekleşmesini ve çok mutlu bir yaşam sürmenizi dilerim…

Yakın zamanda görüşmek üzere,

2010 yılının Nisan sonunda hamile kaldığımı öğrenmiştim. O dönemde disiplinli spor yapıyordum. Dansa gidiyor, saunaya giriyordum. Hamile olduğumu ögrendiğimde bir özel hastanede herhangi bir doktara gittim. Bu durumun özel bir durum olduğunun çok farkında değildim açıkcası. İlk görüştüğüm doktorum bana hayatımda herhangi bir değişiklik yapmama gerek olmadığını söyledi. Hamileliğimin 6 haftasında kanamam oldu. Bebeğimin kalp atışlarını aynı stresli gün de duydum. Doktorumu değistirmeye karar verdim. Benim güvenebileceğim birine ihtiyacım vardı. Engin Bey’i buldum. Önce güven veren sözleri ve açıklayıcı net tavrıyla beni rahatlattı. Riskli bir dönem geçirdiğimi söyledi. Gebeliğim ilerledikçe ara ara kanamalarım devam etti. Bir ara besin zehirlenmesi bile yaşadım. Engin Bey’e sözlerine hep güvendim. Bebeğimi sağlıklı biçimde kucağıma alacağıma dair inancım çok yüksekti. Gebeliğimin 6. ayında erken doğum riskinden iş hayatıma ara verip yatmak durumunda kaldım. Belki kimileri için değil ama benim için uzun bir dönemdi. Bu dönemi kaygıdan, stresten uzak geçirmem gerektiğini söylemişti doktorum. Harfi harfine uydum. Bebeğimi kucağıma alacağıma dair inancım kaygılarımın önüne geçti. Engin Beyin sayesinde kendimi dizginlemeyi öğrendim. Ona çok güvendim. Hayatımda bu kadar çok güvendiğim çok az insan oldu. Sayesinde Derinim oğlum dünyaya geldi. Yaşam çok güzel. Tüm sorunlu hamilelik geçiren annelere tavsiyem Engin Bey’in söylediklerini harfi harfine uymanız, kaygı ve stres konusunda kendinizi kontrol etmeyi başarmanız.

Hepinize güzel ve sağlıklı bebişler diliyorum.

Instagram

Danışma Formu
Danışma / Randevu