Siz de büyük ihtimalle gebelikte veya gebe kalmada sorun yaşayan bir ailesiniz

Şu an Engin Hocamın hasta yorumlarını okuduğunuza göre siz de büyük ihtimalle gebelikte veya gebe kalmada sorun yaşayan bir ailesiniz!  Muhakkak ki kadın hastalıklarının tedavisi bakımından da en doğru adrese gelmiş bulunmaktasınız.  Zira kendisinin durup dururken, her şeyi yolunda giden bir gebe hastası olduğunu sanmıyorum.

Demem o ki geçmişinde gebelik veya hastalık teşhisi bakımından sıkıntı yaşayan hastaların güvenle danıştığı bir hocadır.  Çünkü benim canım doktorum, canım hocam işini severek, dürüst, ve mükemmelliyetci bir yaklaşımla yapıyor.  Muhakkak ki önce Allah’ın izni sonra da doktorunuzun engin bilgi ve tecrübesiyle birlikte, sizin de sabır ve yürekten inanarak yola çıkmanız başarılı sonuçlar getirecektir.  Biz bu çerçeve de yavrumuza kavuştuk çok şükür.

Bu zor ve sıkıntılı süreçte hocama her an ulaşıp danışabildik.  En önemlisi de hastalarını bir gelir kaynağı görmeyip her birine aynı titizlikle yaklaşmasıdır. Kendisi için sürekli ettiğim bir duam var “Allah Engin Hocam’a sağlıklı uzun ömürler versin, ailesine ve sevdiklerine bağışlasın” Ona ihtiyaç duyan ve duyacak olan nice hastalar var.  Bebeğimizi kucağımıza alalı iki buçuk ay oldu.  Hala anne baba olduğumuza inanamıyoruz.

Çekirdek aile olma yolumuzda göstermiş olduğu sabır ve sevgisi için Hocama saygı ve hürmetle sonsuz teşekkürlerimizi sunarız.

Enes- Semra AÇAR

Instagram