Yıldız Bebekler

SEVGİLİ ENGİN HOCAM ; 
YILDIZ AİLESİ OLARAK, SİZLERLE BİRLİKTE 18 NİSAN 2011 TARİHİNDE BAŞLADIĞIMIZ BU ZOR, MEŞAKKATLİ AMA BİR OKADAR DA UMUT DOLU YOLCULUĞUMUZ 29 ARALIK 2011 TARİHİNDE BİR KIZIMIZ VE BİR OĞLUMUZ OLMAK ÜZERE (İKİZ ) YILDIZ BEBEKLERLE BİRLİKTE MUTLU SONLA NETİCELENMİŞ OLDU.

DEĞERLİ HOCAM SİZLER GİBİ BU MESLEĞE KENDİNİ ADAMIŞ, BİLGİ VE DENEYİMİNİ ORTAYA KOYMUŞ, HER FIRSATTA İNSANLIK VE MESLEKİ BİRİKİMLERİNİZLE, MEMLEKETİMİZİN YETİŞTİRDİĞİ NADİR HEKİMLERDENSİNİZ. SİZLER BİRER CEVHERSİNİZ. ALÇAKGÖNÜLLÜ VE HOŞGÖRÜLÜ VE SEVGİ DOLU YAKLAŞIMLARINIZ OLMUŞ OLMASI, YANİ HOCAM GÖNÜL İNSANI OLMANIZ BİZLERİDE YAKINEN ETKİLEMİŞ OLDU.

BİZLER YILDIZ AİLESİ OLARAK ÖNCE RABBİME DAHA SONRA SİZLERE İNANARAK 10 (ON) YILA AŞKIN ÇOÇUK ÖZLEMİMİZİ BAŞARIYLA TAMAMLAMIŞ OLDUK. BU SÜREÇ DAHA ÇOK BİZLER İÇİN IZDIRAP, SIKINTI, KEDER, ÜZÜNTÜ VE ÇÖZÜM ARAYIŞLARI İLE GEÇEN YILLAR OLDU. ŞİMDİ İSE SİZLERİN BÜYÜK GAYRET VE ÇABALARINDAN SONRA HAYATIMIZDA; YÜZÜMÜZÜN GÜLDÜĞÜ, MUTLULUKLARIN, SEVİNÇLERİN BAŞLADIĞI İKİNCİ BİR BAHAR BAŞLIYOR…

BU DUYGULAR YILDIZ AİLESİNİN İÇİNDEN GELEN SAMİMİ DUYGULARIDIR. BİZLER BU DUYGULARIMIZI SİZLERLE PAYLAŞMAK İSTEDİK.

BELKİ SİZLERDE YILLAR SONRA BİZLERİ HATIRLARSINIZ DEĞİL Mİ HOCAM ?

BU SÜREÇTE SİZLERİN VE DEĞERLİ EKİBİNİZİN GÖSTERMİŞ OLDUĞU YAKIN İLGİ VE ALAKADAN DOLAYI SEVGİ,MİNNET VE ŞÜKRANLARIMIZI SUNUYORUZ.

YILDIZ AİLESİ

Instagram