Sevgili Engin Amca

Sevgili Engin Amca ;

Bizim dünyaya göz açmamız için göstermiş olduğunuz üstün özveri,gayret ve zaman için teşekkür ederiz. Sanırım bizlerin doğumu sırasında annemize çok büyük yardım ederek annemizi bize kazandırmışsınız. Ablamız SELİN’in dünyaya gelmesinde sizin rolünüz çok büyükmüş.
Bizler Hüsnü ve Suna AK’ın çocukları olarak ablamız SELİN bizler DENİZ ve PINAR AK olarak size çok teşekkür eder büyüyünce ellerinizden öpmeye gelmek dileğiyle AK ailesi fertleri.

Ve

Engin bey sıra bana geldi.
Sizinle tanıştığım zaman ikinci kızım SELİN’e hamile kalmaya karar vermiştim. Ama bazı problemlerim olduğu için hamile kalamıyordum, bize en kestirme yoldan tüp bebekle hamile kalacağımı söyleyerek ikinci kızım seline hamile kalmama yardımcı oldunuz. Ama öyle böyle bir yardım değil çünkü benim gibi pin pirigli bir hastanın kahrını kimse çekmezdi.
Aradan geçen zamanda kızım 4,5 yaşına geldi hiç hamile kalmaya umudum yokken 15.07.2008 tarihinde test yaptığımda hamile kaldığımı öğrendim. Biz aldırmaya karar vermişken 2 hafta sonra size geldik, ikiz hamile olduğumu söylediniz ne yapacağımı bilmiyordum, çünkü eşim alınsın istiyordu ama iki tane kalp atışını gördükten sonra aldırmaya çok korktum. Sizde aldırmamıza razı gelmediniz. Biz size kontrollere devam ettik bir sürü test mest derken 30 haftadan sonra ben iyice ağırlaştım. Ama sizin sevecen tavırlarınız sıcaklığınız bende her şeyi unutturuyordu. Biraz yatak istirahatı, biraz dinlenme derken 34 haftada doğuma girdim. Benim biri kız biri erkek 2 çocuk dünyaya getirmeme ve çocuklarımla şu anda gülüyor, oynuyor, onları seviyor, onlarla ve ailemle nefes alıyorsam bunlar hep sizin sayenizde; Çünkü doğumum çok kötü geçmiş ve ölümden dönmüşüm.
Size ve hastane ekibinize, muayehane ekibinize, eşimle beraber çok teşekkür ederim. Bu yazıyı göndermekte geç kaldığım için özür dilerken bebeklerin ve selinin resimlerini gönderiyorum. Tekrar teşekkürler

Saygılarımızla
Deniz ve Pınar AK

Instagram