Minik Mucizelerim

Merhabalar
Engin hocam mı? desen abi mi? desen bilemiyorum.Benim için o kadar değerli ve önemli ki hayatımdaki önemini sizlere anlatan kendisinin de affına sığınarak abi diyerek başlamak istiyorum hikayemize;

Çünkü kendisi o kadar sevecen, sıcak ve güler yüzlü ki insan ailesinden birisi olarak görüyor ve o şekilde değer veriyor.

Biz 2016 yılında eşimin bir arkadaşı sayesinde tanışma fırsatı bulduk. Bize Engin hocamı önerirken bana ve hocaya çok dua edeceksiniz demişti. Hakikaten öyle oldu. Florya´daki muayenehanesine gittiğimizde daha kapıdan içeriye girmemizle beni bir huzur ve güven sarmıştı. Hocam ve ekibi inanılmaz güleryüzlü, samimi ve sıcaklardı. Daha sonrasında muayene olup tedavi sürecim başladığında da evime yakın olmasına rağmen Nişantaşındaki muayenehanesine gitmiyor, Florya´daki muayenehanesine gidiyordum.

Tedavi sürecim boyunca bana her zaman güven veren bir doktor gibi değilde bir abi gibi davranan moral veren sevgili Engin hocam sizi anlatacak, kelimeler bulamıyorum. Siz ve sizin gibiler olduğu sürece bir çok insanın umudunun yeşereceğine hayatlarındaki ışığın sönmeyeceğine inanıyorum.

İlk önce Allah´ın daha sonra Engin hocam sayesinde minik mucizelerim diye adlandırdığım ikizlerim var.

Kartal ve Aras´ım dünya tatlılarım, yaşama sebeplerim her zaman dualarım ve iyi dileklerim sizinle olacak. Gerçekten çocuk sahibi olmak istiyorsanız, size önerebileceğim, kesinlikle pişman olmayacağınız, daha önceden niçin kendisiyle tanışma fırsatı bulamadık diyeceğiniz, doktorluğunun yanı sıra insanlığıylada seveceğiniz tek kişi diyebilirim ve her ne olursa olsun koşulsuz kendisine güvenin çünkü bu süreçte en iyisini ve en doğrusunu size öneriyor ve yapıyor.
Engin hocam tedavimin başlangıcından doğumuna kadar süreçte bana göstermiş olduğunuz şefkat, güleryüz ve insanlığınız için size çok teşekkür ediyorum. İyiki sizin gibiler var.

Yaptığınız bu kutsal mesleğe verdiğiniz önem sizin ve çalışanlarınızın insanlara verdiği değer için umarım hayatınız boyunca kalbinizden geçen ve dilediğiniz herşeye sahip olursunuz. Allah yar ve yardımcınız olsun.

Allah´a emanet olun, sevgi ve saygılarımla

Emine

Instagram