İnternetten Tesadüfen Bulduğum

Merhaba, 2011 yılının Şubat ayında bebeğimiz olmayacağı söylendiğinde, internetten tesadüfen bulduğum Florya’daki muayenehanenize eşimle gittiğimizde tereddütlüydük,Umuda umut eklemek istiyorduk.Sıcacık bir aile ortamıyla karşılaştık.İlk tüp bebek denememiz başarısız oldu,ancak,size güveniyorduk,ikinci denemede ikiz bebeklerimizin olacağını söylediniz.Tüp bebek uygulaması bir kadın için oldukça yorucu bir süreç.Bu süreçte eşlerin birbirine desteği çok önemli.

İlk beş ay her şey yolundayken,altıncı ayda erken doğum riski nedeniyle işten ayrılmamı tavsiye ettiniz ve telefonla sizi her aradığımda yada mesaj çektiğimde mutlaka bana döndünüz ve sorularımı yanıtlayıp yardımda bulundunuz.Yüksek CRP nedeniyle erken doğum yaptım, 3 Ocak 2012 de doğan bebeklerimiz 40 gün Cerrahpaşa’da küvezde kaldılar,sizinle ilgisi olmamasına rağmen ikizlerimizin durumlarını doktorlarından öğrenip bize aktardınız.

Şu an Yağmur ve Yıldız’ın annesiyim,bana bu duyguyu yaşatan Prof.Dr. Engin ORAL ve ekibine ilgilerinden dolayı teşekkürlerimi sunuyorum. Anne-baba olmak isteyen ancak çesitli nedenlerle olamayan hanımlara ve beylere mutlaka Engin Bey’le görüşmelerini tavsiye ederim.

Adapazarı’ndan sevgiler.

Instagram