Geciken Bir Teşekkür

İnsanın hayatına bazı insanlar girer.Kimi güzel kimi çirkin ama bazıları en DERİN İZ leri bırakır. Engin bey de benim hayatımda en DERiN İZ i bıraktı.

Tam iki sene önceydi.sene 2015. 3 tüp bebek denemesi yaptırmıştım. 3 ü de olumsuz.4. Üç tüp bebek te genetik test yapılmış transfer edilecek sağlıklı embriyo bulunamamıştı. Arkadaşımın tavsiyesi üstüne Engin bey’e ulaştım. Daha gitmeden karar vermiştin. Tanımama rağmen Engin bey ne derse onu yapacaktım. Senin çocuğun olmaz vazgeç derse vazgeçecektim. Kulağa saçma geliyor ama artık tüm ümidimi kaybetmiş farketmeden obsesyonlarım başlamıştı.

Engin bey vazgeçmeyin dedi. Deneyin çocuğunuz olmaması için görünen bir sebep yok. Son bir kez daha Engin beyle tüp bebek denedim . İlk deneme ve hayatımız mucizesi kızım. Aradaki ayrıntılar önemsiz . Önemli olan sonuç . Her gece kızıma baktıkça sizi hatırlıyorum Engin bey. 9 ay bana katlandığınız, bütün obsesifliğimle uğraştığını z kızımı sağlıklı olarak kucağıma almamı sağladığınız için size ne kadar teşekkür etsem azdır. Teşekkür ederim Engin bey. Siz olmadaydınız başaramazdım.

Evlat kokusu dünyadaki en güzel kokuymuş. Bu yazıyı bir yerlerde okuyan varsa hiç tereddütsüz Engin beye güvenebilirsiniz. O öyle bir insanki sırf para kazanmak için sizi kandırmaz. Umutlarınızla oynamaz. Hatta sizi en kötü senaryoya hazırlar. Sonunda hayal kırıklığı yaşatmaz.

Teşekkür ederim Engin bey bilsemki bir şansım olsa yine size gelirim.

Instagram