Engin Hocamıza ve Güler Yüzlü Ekibine Şükranlarımızı Sunuyoruz

Çare arayan herkesin birgün engin hocayla yollarının kesişmesi dileğiyle…

Bizim hikayemiz basit bir karın ağrısı ile başladı.Öncesinde bir kaç doktora gitmiş ve bize basit kist olduğu söylenmişti, akabinde yakın arkadaşımın da tavsiyesi üzerine engin hocam ile tanıştık. İlk muayenede endometriozis teşhisi koydu, yaptığı tahliller sonucu yumurta rezervelerimin de az olduğu ortaya çıkmış ve çocuk için çok vaktimiz olmadığını öğrenmiştik.Henüz iki yıllık evliydik ve çocuk için acele etmiyorduk.

Engin hocamızla yollarımız kesişmese çocuk için daha bekleyecek ve belki de çok geç kalmış olacaktık. İşte çocuk sahibi olabilme hikayemiz burada başladı iki tüp bebek denemesi gerçekleşmiş ikiside başarısız olmuştu öncesinde gelecek planlarımız arasında yer alan çocuk sahibi olma arzusu yerini birden çocuğum olabilecek mi korkusuna bırakmıştı.Engin hocam her kontrolde , hep bana sürpriz bir gebelik olabileceğini söyleyerek yüreğime umut ışığı olmuştu ve de öyle de oldu.

Tam yeniden tüp bebek denemesi için beklerken sürpriz bir gebelik haberini aldık. Bu habere ben ve eşim kadar heyecanlanıp , ilk kalp atışını duyduğumuzda orada bize sarılarak mutluluğumuza ortak olan ve hamileliğim boyunca bize güvenle rehberlik ederek kızımıza kavuşmamızı sağlayan engin hocamıza ve güleryüzlü ekibine şükranlarımızı sunuyoruz.

Instagram