Bugün Benim ve Bebeğim İçin Çok Önemli Bir Gün

Bugün benim ve bebeğim için çok önemli bir gün ,oğlum tam bir yaşında ve ilk adımlarını atıp yaptığı yaramazlıklarda dünyayı keşfetmenin mutluluğunu yaşamakta bense tam 365 gün bana yavrularımla yaşama zevkinin ayrıcalığını Rabbimin izniyle tekrardan yaşatan ve engin bilgisi kendine ve inancına olan özgüveni, şifa dolu elleriyle canıma can katan değerli varlığa Engin Hocama hergünümü şükretmekle geçirmekteyim.

Teşekkür az kalır, kelimeler sözler yetersiz.Hani derler ya “bana dünyaları verdiniz” işte öyle bu.Sayın Engin Hocam bana ve yaşama sıkı sıkı sarılan minik yavruma dünyaları ömrümden ömrümü yok olan canımdan can verdiniz.

Ben Engin Hocam da sabrı ögrendim ve sabrın sonunda mutluluğu tattım kendime her zorlukta başaracağım demeyi ve en önemlisi hayatının en zor gününde duygularının ve umudunun tükendiğinde yaşama gülmesini öğrendim.

Sizi çoooooook seviyorum yaşadığım ve bundan sonra yaşayacağım her günümde aldığım her nefeste dualarımda en güzel temennilerde Engin Hocam siz olacaksınız .Rabbim sizi benim ve benim gibi çok seven hastalarınızdan ayırmasın ve gülen sevgi dolu yüzünüzü hiçbir zaman soldurmasın.

Sonsuz sevgiler ve teşekkürler

Instagram