Bazı İnsanlar Vardır

Bazı insanlar vardır, onları bir şans eseri tanırsınız ve ne ilginçtir ki onlar hayatınızın şansı olurlar… İşte Engin hocayla tanışma hikayemizde tıpkı böyle oldu..

2011 yılının yaz aylarında adı kadar tatlı olmayan çikolata kistimle tanıştım, anne olmak için kısa bir zaman kalmıştı, tavsiye üzerine soluğu Prof.Dr.Engin Oral’ın muayenehanesinde aldık…Engin Bey, hiç kuşkusunuz kendi dalının en iyi hekimleri arasında, ancak onu farklı kılan çok değerli bir özelliğe sahip…Sıcak,samimi ve dostane yaklaşımıyla hastasına güç verirken, asla bir hayal dünyasına sürüklemiyor, gerçekçi bir bakış açısıyla size en uygun yol haritasını çizerek başarıya ulaşmanızı sağlıyor.

Bu süreç elbetteki çok kolay geçmedi.. Gün oldu umutsuzluğa kapıldım, gün oldu tükendiğimi hissettim ancak asla pes etmedim, zor günler geçecek ve mutlu haberi alacaktım, biliyordum ..

2012 şubatında laboratuvardan mail kutuma gelen sonuç hayatımdaki o büyük değişimin ilk işareti oldu…Artık ben de anne adayıydım…6.hafta bir sürpriz daha; ikiz annesi adayıydım…

22.hafta işte bir diğer sürpriz; biri kız diğeri erkek iki çocuk annesi olacaktım… Günler ayları kovaladı ve 2012 yılının Ekim ayında ikizlerimiz hayata gözlerini açtı

2011 yılında 2 kişilik olan ailemiz artık 4 kişilik, evimizde tatlı bir bahar esintisi ve 2 sevimli afacanın sesleri yankılanıyor artık, hayatta imkansız diye bir şey yokmuş meğer..

Saygıdeğer hocamız Prof.Dr.Engin Oral’a bize bu eşsiz mutluluğu yaşattığı için sonsuz teşekkürler…

Instagram