Başarı Hikayem

Öncelikle herkese selamlar, bu gün sizlere çok ama çok tatlı ikizlerimiz, Mehmet Emin ve Elif bebeklerin hikâyesini anlatacağım.

Sene 2010 İki yıldır tüm isteklerimize rağmen normal yoldan çocuk sahibi olamamamız bizi bir an evvel bir kadın doğum uzmanı arayışına soktu ve Sayın Prof. Dr. Engin Oral Bey ile tanışmamız web üzerinden oldu. İlk muayenemizde gerçeği söyleyip tedaviye başlamamızı zaman kaybetmememiz gerektiğini söyledi. Bizim düşünüp karar vermemize kalmıştı her şey. Eşimle ben neden acele edelim belki de zaman içerisinde olacak düşüncesi ile beklemeye başladık. Yine aradan bir sene geçmesine rağmen sonuçsuzdu. Sonra başka bir tavsiye üzerine başka bir doktorda aşılama kararına vardık, 2 kez denememize rağmen sonuçsuzdu, artık seneler geçmeye başlamıştı. Bende iyice sitres yapmaya başlamıştım, ne zaman çok üzülüp çaresizliğe düşüp ağladığımda engin hocam benim rüyama girmişti. Sabah uyandığımda eşime rüyamda bir kız bir erkek çocuk ile Engin hocayı rüyamda gördüğümü söylediğimde eşim ne alaka diyordu. Fazla uzatmadan bu beş sene içerisinde ne zaman üzülüp çaresizliğe düştümse Engin hocayı rüyamda gördüm. Eşimle karar verdik tekrar bir doktor arayışına girelim dediğinde bizim doktorumuz Engin hocamız olacağını ve bize vesile olacak olan o kişi olacağını biliyor ve emin bir şekilde ayaklarımızın oraya gitmesiydi. Başkaları şu doktor bu doktor dediğinde bizim doktorumuz olduğunu söyledim.

Sene 2014 1 Ekim muayeneye gittiğimizde ve orada hala dosyamızın hemen çıkması aradan uzun bir seneler geçmesine rağmen disiplinli ve nasıl düzenli çalıştığını gösterdi bizlere ve başladık. Her şey yolunda gidiyordu şu bir gerçekti ki ben çok emindim olacağına. Etrafımdan duyuyor ilk denemede başarısızlık olduğunu ve ümitlenmemem gerektiğini söyleyip duruyorlardı. Ben neden se kulak asmıyordum çok içim mutlu ve huzurluydu, doktorum ve çalışanları çok iyilerdi. Tedavi süresince her gittiğimde her şey yolundaydı ve sonunda sonuç güzeldi.

Şu anda dünya tatlısı çocuklarımızla mutluluğumuz iki kat daha arttı bu hikâyemizi yazmakta geç bile kaldım malum iki çocuk sene 2015. Rabbime şükürler olsun ayaklarımı doğru insanın ayaklarına götürdüğü için.

Engin hocamız her daim duacısı olan 4 kişi olduğunu hiçbir zaman unutmasın. Dualarımız sizinle saygılarımızla Mehmet Emin ve Elif Bebekler.

Yüce rabbimden varise, derdinize şifa tüm yaşamınızda başarı ve sağlık temenni ediyorum.

Instagram