Bilimsel Etkinlikler (2017-2018)

BİLİMSEL ETKİNLİKLER  (2017-2018)


Uluslararası Üreme Sağlığı ve İnfertilite Kongresi, TSRM 8-11 Kasım, Antalya

Meslektaşlarımla ‘İleri Evre Endometriozis ve Yardımcı Üreme Teknikleri’ konusunda güncel bilgilerimi paylaştım.


Ulusal Aile Hekimiliği Kongresi, 25-27 Ekim, Ankara


Avrupa Jinekolojik Endoskopi Topluluğu 27. Kongresi, 7-10 Ekim Viyana

Avrupa Jinekolojik Endoskopi Topluluğunun düzenlediği kongrede, sözel sunum ve oturum başkanlığı görevlerini mutlulukla yerine getirdim. Sevgili meslektaşlarımla kadın sağlığı ve endoskopik cerrahideki gelişmeleri tartıştık.


9 Eylül 2018: ENDOAKADEMİ DİYARBAKIR   Endoakademi toplantımızda meslektaşlarımızla endometrizois yönetiminde güncel tanı ve tedavi yaklaşımlarını konuştuk.


8 Eylül 2018:  AMERICA MEDIC&SCIENCE TOPLANTISI   İstanbulda, America Medic& Science tarafından düzenlenen toplantıda yaptığım ‘Endometrizois Yönetiminde Modern Yaklaşımları’ başlıklı konuşmada meslektaşlarımla endometriozis tanı ve tedavisindeki güncel bilgileri paylaştım.


15 Ağustos 2018:  ENDOMETRİOZİS GENETİĞİ VE GÜNCEL YAKLAŞIMLAR TOPLANTISI  Oxford Üniversitesi Kıdemli Araştırmacı olarak çalışan Sn. Nilüfer Rahmioğlu Ramiz, bizimle endometriozis genetiği ve bu konudaki güncel yaklaşımlar hakkında bilgilerini paylaştı.


1 Haziran 2018:  ABD ENDOMETRİOZİS VAKFI KURUCU BAŞKANI Sn. TAMER SEÇKİN İLE SÖYLEŞİ  Amerika Endometriozis Vakfı kurucu başkanı Sayın Tamer Seçkin ile akşam yemeğinde bir araya geldik. Sn. Tamer Seçkin bizlerle endometriozis hastalığıyla ilgili son gelişmeleri ve deneyimlerini paylaştı.


1-4 Haziran 2018:  AVRUPA ÜREME VE EMBRİYOLOJİ DERNEĞİ (ESHRE) KONGRESİ


4-5 Mayıs 2018:  BAKÜ ULUSLARARASI ÜREME SAĞLIĞI VE İNFERTİLİTE SEMPOZYUMU  Sevgili meslektaşı Prof. Dr. Gürken Uncu ile TSRM tarafından düzenlenip Bakü’de gerçekleştirilen Uluslararası Üreme Sağlığı ve İnfertilite Sempozyumu’na katılıp bilgi ve deneyimlerimizi meslektaşlarımızla paylaştık.


18 Nisan 2018:  ENDOMETRİOZİS FARKINDALIK TOPLANTISI   Değerli meslektaşım  Prof. Dr Ümit İnceboz  ve Endometriozis Adenomyozis Derneği üyesi meslektaşlarımla ile Endometriozis Farkındalık Toplantısını gerçekleştirdik.


12-14 Nisan 2018:   SAMSUN 1. KARADENİZ JİNEKOLOJİ VE OBSTETRİ KONGRESİ


1 Nisan 2018  ENDOAKADEMİ – KAYSERİ   Endoakademi toplantımızda meslektaşlarımızla endometrizois yönetiminde güncel tanı ve tedavi yaklaşımlarını konuştuk.


8-11 Mart 2018:   ULUDAĞ 2018 II. ÜREME ENDOKRONOLİJİSİ ve İNFERTİLİTE AKADEMİSİ –  VII. JİNEKOLOJİK ENDOSKOPİ SEMPOZYUM ve ÇALIŞTAYI


23 Şubat 2018:  MİNİMAL İNVAZİV JİNEKOLOJİK CERRAHİ (MJİD) KONGRESİ   Minimal İnvaziv Jinekolojik Cerrahi Kongresinde, ‘Endometriozis ve İnfertilite’ konulu oturumda sevgili meslektaşlarımla bilgi ve deneyimlerimi paylaştım.


28 Ocak 2018:  ENDOMETRİOİMA YÖNETİMİ – GAZİANTEP


17-20 Mayıs 2018:   13. DÜNYA ENDOMETRİOZİS KONGRESİ – KANADA   Sayın meslektaşım Prof Dr. Gürkan Uncu ile Vancouver’da düzenlediğimiz kurs programının moderatörlüğünü yaptık. Keyifli bir kurs oldu.


22-24 Kasım 2017:   6. ASYA ENDOMETRİOZİS KONGRESİ   İran Şiraz’da düzenlenen konuşmacı ve panel yöneticisi olarak görev aldığım 6. Asya Endometriozis Kongresinde deneyim ve bilgilerimi meslektaşlarımla paylaştım.


Ekim 2017:   DÜNYA ENDOMETRİOZİS BİRLİĞİ ÇALIŞTAYI  (WORLD ENDOMETRIOSIS SOCIETY)

Instagram